FC for Education Logo Final.jpg
NLlogojpg.jpg
faa6eaed-43d8-429c-ae1d-b4335a1e1d6b.png
someflex.jpg

Finalisten 2019019

De finalisten voor het zesde leerjaar zijn:

  • 283 ptn - Heeltofteamploeg - Sint-Lodewijkscollege- Sint-Michiels Brugge (West-Vlaanderen) - Annika De Vos - 16 leerlingen

  • 278 ptn - De lap'toppertjes' - Basisschool KA Etterbeek - Etterbeek (Brussel) - Kristof Mommaert - 23 leerlingen

  • 273 ptn - De goezow@atjes - GOEZO! Kessel - Kessel (Antwerpen) - Roel Verbist - 20 leerlingen

 

De finalisten voor het vijfde leerjaar zijn:

  • 256 ptn - De Boodschappertjes - Boodschapinstituut - Schaarbeek (Brussel)- Eline Symoens - 22 leerlingen

  • 217 ptn - De 5erbeestjes - GBS De regenboog - Kortenberg (Vlaams-Brabant) - Alain Cuypers - 25 leerlingen

  • 209 ptn - De laptoppers - GBS Deurle - Deurle (Oost-Vlaanderen) - Nathalie Coorevits - 21 leerlingen

Halve finalisten 2019019

Halve finalisten vijfde leerjaar

Deze klassen behaalden de beste totaalscore over de drie vragenreeksen heen.

 

Een afvaardiging van 4 kinderen uit de klas wordt op 13 maart 2019 verwacht in Google Digitaal Atelier in Brussel. Meer details volgen later.

 

Groepsnaam                                              naam school                                           postcode + Gemeente               
 

De Boodschappertjes                              Boodschapinstituut                                1030 Schaarbeek

Error                                                            Heilig-Hartschool                                   1090 Jette

sn@pch@tzad                                            Heilig-Hartschool                                   1090 Jette 

De Bollebozen                                           GBS De Plataan                                       1785 Merchtem

De doordenkersklas                                 De Windroos                                            1830 Machelen

de smileys                                                   Vrije Basisschool Sint-Jozef                    853 Strombeek-Bever

de zotte bende                                          GBS Vosselaar Centrum                         2350 Vosselaar

5erbeestjes                                                GBS De Regenboog                                 3070 Kortenberg

DE BOZE BADEENDJES                             GBS DE STIP LINDEN                               3210 LINDEN

School of rock                                            GBS De Springplank                                3380 Glabbeek

The high fives                                            Te velde                                                      3450 Geetbets

Wifirangers5A                                            Broederschool Genk                               3600 Genk

De Robbedoezen 5B                                 De Robbert                                               3930 Hamont

the yellow lions                                          vbs De Vaart                                             8020 Oostkamp

The Red Pandas                                         vbs De Vaart                                             8020 Oostkamp

5de@zeppelin                                            VBS Zeppelin                                             720 Dentergem

PC - Masters                                               Paandersschool                                        8760 Meulebeke

De wijze zonnetjes                                     VBS De Zonnewijzer                                8970 Reningelst

De grasolifanten                                        Pius X-basis                                               9240 Zele

Nutella                                                         Basisschool Heikant Zele                       9240 Zele

Vistik                                                            Basisschool Heikant Zele                        9240 Zele

Biggenaatsebreintjes                                t Sprinkhaantje                                         9255 Buggenhout

Monstertjes                                                Kwikstaartje                                              9340 Oordegem

Axoloti-VbsEke5                                          Vrije Basisschool Eke                              9810 Eke

de (lap)toppers                                           Gemeentelijke Basisschool Deurle       9831 Deurle

Geluksvogels 5A                                         Gemeenteschool 't Wilgennest             9850 Landegem

Halve finalisten zesde leerjaar

Deze klassen behaalden de beste totaalscore over de drie vragenreeksen heen.

 

Een afvaardiging van 4 kinderen uit de klas wordt op 13 maart 2019 verwacht in Google Digitaal Atelier in Brussel. Meer details volgen later.

 

Groepsnaam                                                naam school                                            postcode + Gemeente
 

de lap'toppertjes'                                        basisschool KA Etterbeek                      1040 Etterbeek

De Tito's                                                       Gemeentelijke Basisschool Ten bos     1785 Merchtem

The black computer                                   Heilig Hart College                                   1970 Wezembeek-Oppem

Minion-army                                                Heilig Hart College                                   970 Wezembeek-Oppem

de Kompjoeters                                           GBS Vosselaar Centrum                         2350 Vosselaar

De Google(b)engels                                     Snt-Jan Berchmanscollege                     2390 Malle

6B-(B)engeltjes                                             Sint-Jan Berchmanscollege                    2390 Malle

6C-squad                                                       Sint-Jan Berchmanscollege                    2390 Westmalle

GOEZO!w@jes6L                                          GOEZO! Kessel                                         2560 Kessel

De Zandmonsters                                        VBS De Zandloper                                   2560 Nijlen

6 kampers                                                     GBS De Regenboog                                 3070 Kortenberg

Gouden computermeesters                      Mariaschool                                              3080 Tervuren

the ten people                                              Te Velde                                                     3450 Geetbets

De Robbedoezen 6A                                    De Robbert                                               3930 Hamont

The Surfing Masters (6B)                            De Zandkorrel                                           3940 Hechtel-Eksel

Heel Tof Team Ploeg                                    Sint-Lodewijkscollege                              8200 Sint-Michiels

de Bestweters                                               Sint-Amandsbasiscollege Zuid               8500 Kortrijk

De Westhoekkwissers                                  VBS Kouterkind                                        8650 Merkem

de pc-freaks                                                   Paandersschool                                       8760 Meulebeke

de computerkraks                                        Stedelijke Basisschool Desselgem        8792 Desselgem

De Kastanjestekkertjes                                VBS De Kastanje                                       8972 Proven

de doorzetters                                               GBS De Zonnebloem                               8980 Zonnebeke

De coole gummy's                                        Pius X-basis                                               9240 Zele

Big bangers                                                    Pius X-basis                                               9240 Zele

Kwistet                                                            GBS 't Sprinkhaantje                                9255 Buggenhout

BSKAZ Super Heroes                                    Basisschool Koninklijk Atheneum          9620 Zottegem